Pavel Sedláček & Cadillac

Byl považován za jednoho z králů rock and rollu a je to skoro šedesát pět let, kdy vyhrál s písní Rock Around the Clock jednu lokální soutěž. O rok později vyhrál s písní Jailhouse Rock další soutěž. V roce 1962 se stává členem divadla Semafor, kde se v roce 1963 setkává s právě přijatým Karlem Gottem ve hře Zuzana není pro nikoho doma. Tehdy měl u publika větší úspěch než on. V Semaforu pro něj složili Jiří Šlitr a Jiří Suchý první původní skladbu tohoto žánru „Život je pes“, se kterou se objevil i ve filmu Miloše Formana „Černý Petr“.

I během svého působení v Semaforu se věnoval klasickým rock and rolům, jako  například Rock Around the Clock, Johnny B. Goode, Yakety Sax,  Jailhouse Rock, Roll Over Beethoven a další. Tuto rock and rollovou klasiku uvádí až do současnosti se svou skupinou Cadillac. Jeho vystoupení v Lucerně bude pro milovníky rock and rollu neopakovatelným zážitkem.

Pavel Sedláček vystupuje se skupinou Cadillac, která hraje ve složení: Václav Šimeček - kytara, Jaroslav Teska - kytara, Jiří Mach - basová kytara, Václav Kroupa - bicí, Petr Hornych - klávesy, Vladimír "Boryš" Secký - tenorsaxofon, Tomáš Franěk - barytonsaxofon.