Hardrocková parta Continue (Praha) vznikla někdy koncem roku 2011 a první koncert měla v červnu 2012. Od té doby jsou vidět a slyšet převážně v pražských klubech, jako jsou Vagón, Slamník, Fatal a podobně. Mají za sebou první album Take Me natočené v průběhu let 2012 - 2015 v plzeňském a později klatovském studiu ExAvik u Pavla Broma a vydané plzeňským vydavatelstvím Avik. A určitě stojí za zmínku, že obal včetně kreseb má na svědomí Šimon Karmazín. Původní anglicky zpívaná muzika kapely čerpá z klasického hardrocku 70tých let včetně toho, že se nebojí delších stopáží, psychedelických pasáží a experimentů. Od svého prvního koncertu hrají v nezměněné původní sestavě: dvě kytary (Mirek "Ex" Jech a Cyril "Mr. Hamster" Křeček), basa (Lukáš "Lucky" Horský) a bicí (Honza "Johnnie Walker" Procházka).

Na otázky odpovídal Mirek Ex Jech, kapelník, zpěvák, kytarista.

Kdo kapelu založil, jak se dali muzikanti dohromady?
No tak to jsem byl nejspíš já. Nejdřív jsem měl v úmyslu trochu pozměnit směřování už existujících ...a vůbec!, kteří hráli nejspíš folkrock, k hardrocku, a najednou koukám, vznikla nová kapela. Myšlenka byla hrát trochu dřevnější hardrock a moc se nepárat s autocenzurou. Zkrátka poslouchat múzy. Hlavně aby to dělalo radost nám. On už se někdo se stejným vkusem najde.

Jaký je váš největší úspěch?
Já osobně za největší úspěch považuju občas fakt pěkně natřískanej klub.

Čeho byste chtěli dosáhnout?
Aby se z toho stalo pravidlo.

Máte nějaký vzor na české či světové scéně?
Těch vzorů je asi víc. Ze světovejch kromě naprostý klasiky jako Deep Purple, Led Zeppelin, AC/DC třeba Gran Funk Reilroad, Edgar Winter, The Elves s Ronnie James Diem, Stevie Ray Vaughan, Rory Gallagher, Jeff Beck... Z naší scény určitě Framus 5, Progres 2, Gollegium Musicum, Pražský výběr, Alice, Odyssea. Tak nějak. Aspoň za mě.

Jaké jsou vaše nejbližší plány?
Brzy se vydáme do studia natočit nějakejch 5 novejch věcí, jako závdavek na nový album. Měl by to bejt striktně analogevej projekt, klasický LP, i když na net určitě nějakou zdigitalizovanou podobu taky vypustíme.